top of page

O SKÓRZE WIEM WIELE...

Małgorzata Krzykowska

Bez tytułu (900×1080 px).png

O SKÓRZE WIEM WIELE...

...i chociaż moje pierwsze wykształcenie (marketingowe) nakazywałoby napisać "o skórze wiem wszystko", to jednak im więcej wiem o skórze, tym większą mam świadomość wielu, nierozstrzygniętych kwestii na temat jej funkcjonowania.

 

Nazywam się Małgorzata Krzykowska, jestem kosmetologiem i zajmuję się diagnostyką skóry. Jeśli chcesz sprawdzić moje wykształcenie, to na końcu tego tekstu wymieniłam uczelnie, które wydały mi dyplomy*. Stworzyłam amiamo.pl - projekt i usługę, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Jeśli Twoja skóra sprawia Ci kłopot (masz trądzik, przebarwienia, albo inny problem), jest w niezadowalającym stanie, źle reaguje na stosowaną pielęgnację lub zabiegi, albo po prostu, nie wiesz, jak o nią dbać i czujesz się zagubiona/y, dobrze trafiłaś/eś.

 

U mnie możesz liczyć na szczegółową i wnikliwą diagnostykę skóry, również przy użyciu najnowocześniejszych metod, jak na przykład USG oraz profesjonalne porady i spersonalizowany plan pielęgnacji i/lub terapii. W moim gabinecie nie usłyszysz obietnic bez pokrycia. Jeśli jakiegoś defektu skóry nie da się wyeliminować, powiem Ci to na pewno, jeśli jakiś zabieg, na który ktoś usilnie Cię namawia jest Ci niepotrzebny, dowiesz się tego z pewnością, jeśli używasz produktu za pół pensji i chcesz się dowiedzieć, czy jest tego wart, trafiłaś/eś pod właściwy adres. Jeśli nie chcesz lub nie możesz inwestować w drogie kosmetyki i profesjonalne zabiegi, a mimo to chcesz poradzić sobie z problemem skóry, to moja usługa jest dla Ciebie. Działania, które proponuję są naprawdę spersonalizowane. To znaczy, że uwzględniają wyniki diagnostyczne Twojej skóry, ale także Twoje nawyki, tryb życia i to, czy lubisz rozbudowaną pielegnację skóry, czy też nie. Robię wszystko, żeby moje porady były w pełni indywidualne - a personalizację rozumiem dosłownie, a nie marketingowo.

 

Musisz jednak wiedzieć, że moja praca i powstały w jej wyniku spersonalizowany program to tylko połowa potrzebnych działań, pozostała część zależy od Twojej aktywności i zastosowania moich sugestii w codziennej pielęgnacji skóry. Pełny sukces zależny jest od tych dwóch zmiennych. Weź to pod uwagę zanim zdecydujesz się umówić na wizytę.

Jeśli potrzebujesz mojej pomocy wejdź w zakładkę USŁUGI i wybierz coś dla siebie.

 

*Tak jak obiecałam, tutaj wymieniam uczelnie, które mogą potwierdzić moje kwalifikacje: Wyższa Szkoła Zdrowia - Wydział Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu, Uniwersytet Gdański - Wydział Ekonomii, Unwersytet SWPS - Psychologia społeczna, Zarządzanie (podyplomowo).

NIEKTÓRE AKTYWNOŚCI

WYDARZENIA I AKTYWNOŚCI W MEDIACH

magazyn trójmiejski PRESTIŻ (2).png
magazyn trójmiejski PRESTIŻ (1).png
magazyn trójmiejski PRESTIŻ (1).png
magazyn trójmiejski PRESTIŻ (5).png
magazyn trójmiejski PRESTIŻ (4).png
magazyn trójmiejski PRESTIŻ (5).png
bottom of page